Оливкове дерево кімнатне плодове

690,00 ₴*

В наявності, час доставки 1-3 days

Высота
Номер продукту: SW10012.3
Інформація про продукт "Оливкове дерево кімнатне плодове"
Маленьке компактне деревце, що починає формувати крону на стеблі. Ідеальний варіант для скромного, але вишуканого подарунка.
Оливкове дерево – це вічнозелена екзотична рослина, з привабливим злегка сіруватим нальотом на листі. Згідно з давньогрецькою легендою оливкове дерево було створено Афіною — богинею мудрості, покровителькою мирної праці та справедливої ​​війни.
Оливкова дерево дуже невибаглива рослина: любить багато сонця та тепла, нормально переносить літню спеку. Серед вічнозелених субтропічних культур оливкове дерево є найбільш морозостійким. Дорослі оливкові дерева витримують короткочасні зниження температури мінус 12-18°С.
Оливкове дерево взимку краще утримувати у прохолодному приміщенні, а з лютого поступово збільшувати температуру. Навесні найкраще оливкове дерево виставити на сонячні місця, де воно буде чудово почуватися. У сприятливих умовах оливкове дерево живе століттями і навіть тисячоліттями. У Стародавній Греції оливкове дерево було символом довголіття та безсмерття.
Про користь плодів оливкового дерева і замислюватися не варто, вони містять багато вітамінів А, С, Е, що уповільнюють старіння в організмі. Але в оливковому дереві цінний не лише плід сам собою. Настій з листя оливкового дерева має цілющі властивості, знижує тиск, розширює судини та перешкоджає розвитку діабету. Листя оливки виділяють велику кількість фітонцидів, що неоціненно в лікувальній практиці.

0 з 0 відгуків

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.