Авокадо кімнатне плодове

520,00 ₴*

Сорт
Высота
Номер продукту: SW10006.5
Інформація про продукт "Авокадо кімнатне плодове"
Авокадо, сорт Хасс - великий фрукт вагою від 200 до 300 грамів. При дозріванні шкіра стає темно-пурпурно-чорна і піддається ніжному тиску. Фрукт готовий до споживання, коли м'якоть в його центрі стає біло-зеленою.
Завдяки своєму смаку, розміру, терміну придатності, високій врожайності (в деяких районах сорт плодоносить круглий рік), Хасс є найбільш комерційно-популярним сортом авокадо в усьому світі.
Авокадо (Персея американська або алігаторова груша) - високоросла вічнозелене екзотична рослина з великими грушоподібними плодами. Батьківщиною авокадо вважається Мексика і Південна Америка. Індіанці, які проживають на цих територіях, називають цей фрукт «масло лісу».
Смак плоду рослини авокадо нагадує вершкове масло з зеленню і присмаком горіхів. За свою поживність плід дерева авокадо в 1998 році був занесений в Книгу рекордів Гіннеса.
Плоди дерева авокадо багаті на вітаміни і важливі мінеральні речовини. Плоди дерева авокадо використовують в приготуванні супів, салатів, закусок, суші, бутербродів та інших екзотичних стравах. Дуже добре плоди авокадо поєднуються з морепродуктами.
Рослини авокадо вимагають сонячного місця розташування, захисту від сильних вітрів. Грунт для вирощування дерева авокадо повинен бути родючим, дуже добре дренованим. Під час плодоношення дереву авокадо потрібно велика кількість вологи.
Дерево авокадо не переносить ні морозів, ні посухи. Хоча дерево авокадо здатне до самозапилення, хороший урожай можливий тільки при перехресному запиленні. У кімнатних умовах дерево авокадо цілий рік тримають у світлому місці (влітку - в теплому, взимку - в прохолодному), поливають помірно.

0 з 0 відгуків

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Інструкція до товару "Авокадо кімнатне плодове"
Инструкция тут