Авокадо кімнатне плодове

410,00 ₴*

Сорт
Высота
Номер продукту: SW10006.4
Інформація про продукт "Авокадо кімнатне плодове"
Авокадо Zutano нагадує авокадо фуерте своєю формою груші та тонкою блискучою зеленою шкіркою, яка залишається зеленою навіть у спілому вигляді, проте його м'якоть не така вершкова і не така багата на смак. Він має низький вміст олії, але високий вміст води, що призводить до злегка рідкого смаку, і має блідо-зелену м'якоть з волокнистою текстурою.
Авокадо (Персея американська або алігаторова груша) – високоросла вічнозелена екзотична рослина з великими грушоподібними плодами. Батьківщиною авокадо вважається Мексика та Південна Америка. Індіанці, які мешкають на цих територіях, називають цей фрукт «олія лісу».
Смак плід рослини авокадо нагадує вершкове масло із зеленню та присмаком горіхів. За свою поживність плід дерева авокадо в 1998 р. був занесений до Книги рекордів Гіннеса.
Плоди дерева авокадо багаті на вітаміни та важливі мінеральні речовини. Плоди дерева авокадо використовують у приготуванні супів, салатів, закусок, суші, бутербродів та інших екзотичних страв. Дуже добре плоди авокадо поєднуються з морепродуктами.
Рослини авокадо вимагають сонячного розташування, захисту від сильних вітрів. Грунт для вирощування дерева авокадо має бути родючим, дуже добре дренованим. Під час плодоношення дереву авокадо потрібна велика кількість вологи.
Дерево авокадо не витримує ні морозів, ні посухи. Хоча дерево авокадо здатне до самозапилення, добрий урожай можливий тільки при перехресному запиленні. У кімнатних умовах дерево авокадо цілий рік утримують у світлому місці (влітку – у теплому, взимку – у прохолодному), поливають помірно.

0 з 0 відгуків

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Інструкція до товару "Авокадо кімнатне плодове"
Инструкция тут